• Ponuka štúdia

• Milí rodičia, ponúkame možnosť pre vaše deti študovať hru na dychové orchestrálne nástroje už od 6.rokov.

Milí žiaci, tešíme sa na Vás, príďte sa naučiť hrať na hudobné nástroje, účinkovať spoločne v orchestri a zažiť radosť zo spoločnej hry. Tiež čakajú na Vás zážitky z cestovania na rôzne koncerty a podujatia, nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.

• Ocenenie.

• 26.5.2022 na 1.ročníku celoslovenskej klavírnej súťaže Pianoforte v Starej Ľubovni získal Kamil Kulich z triedy Mgr.Daniely Chlpekovej vynikajúce ocenenia: Absolútny víťaz a zlaté pásmo v V.kategórii a Cenu za najlepšiu interpretáciu skladby slovenského skladateľa. Pani Mgr.D.Chlpeková získala diplom za prípravu absolútneho víťaza V.kategórie.

Srdečne blahoželáme!

• Mimoriadne úspechy žiakov z triedy Mgr. Ota Mellu

• 19. - 21. 5. 2022 na Akordeónovej súťažnej prehliadke umeleckých škôl  v Bratislave sa stal Mário Gecašek  víťazom 5.kategórie a zároveň aj Laureátom súťaže v sólovej hre.

Akordeónové duo: Mário Gecašek, Andrej Beseda - víťazi kategórie XB a zároveň aj Laureáti súťaže v komornej hre.

Srdečne blahoželáme k vynikajúcim výsledkom.