• Zájazd do Slovenskej Filharmónie v Bratislave

• 20.3.2024 zorganizoval Mgr.art. Ján Strmenský pre žiakov, kolegov a rodičov zájazd do Slovenskej filharmónie v Bratislave. Skvelá hudba, počasie a plný autobus. Ďakujeme všetkým zúčastneným a už teraz sa tešíme na ďalší rok. Mgr.art. J. Strmenský.

• 6.2.2024 Klavírna prehliadka žiakov ZUŠ Bojnice

• Do fotogalérie bol pridaný nový album 6.2.2024 Klavírna prehliadka žiakov ZUŠ Bojnice.

6.2.2024 sa uskutočnila prehliadka žiakov klávesového oddelenia ZUŠ Bojnice. Obohatením podujatia bolo účinkovanie žiakov zo Súkromného Konzervatória D.Kardoša v Topoľčanoch. Predstavili sa študenti: Samuel Valuch, Marco Herda a AlanToma pod vedením pedagogičiek Mgr.art. Gabriele Drgoňovej a Mgr.art. Márii Marcinkovej. Vystúpenie študentov konzervatória bolo pre našich žiakov veľmi inšpirujúce a motivujúce do ich ďalšieho štúdia klavírnej hry. V krátkej diskusii dostali mladí klavíristi aj odpovede na zvedavé otázky a dozvedeli sa, čo obnáša štúdium hudobného nástroja na strednej škole.

Ďakujeme pani riaditeľke SKDK Topoľčany Mgr. Denise Krajčovičovej za ochotnú spoluprácu.