• Podujatie

• POZVÁNKA

Milí priatelia, srdečne Vás pozývame na 2. ročník charitatívnej aukcie pre nemocnicu v Bojniciach VIANOČNÁ ISKRA, utorok 12.12.2023 o 18:00 hod. v Kultúrnom centre v Bojniciach.

Príďte sa pozrieť a podporiť projekt, ktorý pripravujeme s veľkým rešpektom, nádejou a radosťou, že slúži užitočnej veci. Tešíme sa na Vás.

Usporiadatelia:

Nemocnica Bojnice, Základná umelecká škola Bojnice, Mesto Bojnice

Organizačný tím:

Nemocnica Bojnice, Peter Glatz riaditeľ, Veronika Kolesárová

Svetlana Čertíková, kaviareň Moja šálka kávy

Dušan Maliarik

ZUŠ Bojnice výtvarný odbor a fotografické oddelenie

Lívia Boliešiková, Andrea Blaho Zerola

Veľké Ďakujeme:

Vám všetkým umelcom, autorom vyše 140. diel, ktoré ste darovali na aukciu

Umelcom z výtvarného odboru a fotografického oddelenia ZUŠ Bojnice, ďalej vyučujúcim Sáre Vestenickej a Alene Hercegovej

Kultúrnemu centru Bojnice, Vojtechovi Bartkovi, riaditeľovi

Ďakujeme za pomoc:

Jozefovi Tomíkovi, Petrovi Hitzingerovi, Gabriele Gajdošovej, Ľubomírovi Abalffimu, žiakom ZUŠ Bojnice: Natálii Chlpekovej, Samuelovi Kuníkovi, Hane Svitkovej a zamestnancom nemocnice Bojnice, všetkým, ktorí prispeli svojou prácou

Na vernisáži vystúpia žiaci klavírneho oddelenia ZUŠ Bojnice vyučujúcej Kataríny Ondovčinovej: Katarína Šimová, Michaela Mikušová, Romy Bednárová

Mgr. Andrea Blaho Zerola

Fotografické oddelenie / fotografia a film

ZUŠ Bojnice

• Úspech na súťaži

• * 11. 11. 2023 sa Mário Gecašek umiestnil na 3. mieste vo svetovej akordeónovej online súťaži CMA - Confédération Mondiale de ľ Accordéon, ktorá je organizovaná z Francúzska a jej dosažiteľnosť je voľná zo všetkých štátov, preto je toto umiestnenie veľmi cenené, vyučujúci Mgr. Oto Mello.