• VÁŽENÍ RODIČIA A MILÍ PRIAZNIVCI ZUŠ BOJNICE.

Ďakujeme všetkým, ktorí  ste podporili  našu činnosť  poukázaním   2% ZAPLATENEJ DANE Z PRÍJMOV.

Zákon Vám umožňuje darovať 2 % zo svojich daní z príjmov neziskovej organizácii, ako je aj naše rodičovské združenie. Tento dar Vás nič nestojí, pretože daň by ste inak odviedli štátu. Vaše 2 % pre nás znamenajú prejavenie dôvery a podporu v rozvíjaní aktivít v prospech Vašich detí. Využite možnosť rozhodnúť o Vašich 2%!

• Finančné prostriedky budú použité na skvalitnenie výchovno-vzdelávacieho procesu na škole a skvalitnenie vybavenia školy
            • Rodičia, ktorí darujú 2 % za rok 2020, v budúcom školskom roku 2021/2022 neplatia jednorázovú platbu ZRŠ.

Prosíme, skutočnosť, že ste darovali 2% oznámte triednym učiteľom, pretože v septembri 2021 ešte nebudeme mať k dispozícii zoznam, kto poukázal 2%. // zoznam dostaneme až na začiatku roku 2022, kedy prebehne aj kontrola darcov 2%. Do zoznamu Vás zaradia, ak vo Vyhlásení zaškrtnete políčko - súhlasím so zaslaním údajov // //

• PREDVYPLNENÉ tlačivo s údajmi nášho rodičovského združenia v pdf.:

TLAČIVO 2% -  2020 VYHLÁSENIE o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov FO.pdf

• Údaje, ktoré potrebujete uviesť, ak vypĺňate tlačivo z internetu: /Vyhlásenie o poukázaní 2% z dane./

• Obchodné meno alebo názov:  Naše talenty

Sídlo – obec, PSČ, ulica, číslo:  Sládkovičova 191/12, 972 01 Bojnice

Právna forma:  občianske združenie

Identifikačné číslo (IČO/SID):  52539458

• Príhovor

• Milí žiaci, rodičia, kolegyne, kolegovia. V pondelok 11.1.2021 sme mali nastúpiť do škôl. Žiaľ situácia s pandémiou sa nezlepšuje a vyučovanie i naďalej bude prebiehať dištančnou formou.Viem, že je to veľmi náročné pre žiakov, rodičov ale i pedagógov. Je však veľmi dôležité uvedomiť si, že vývoj človeka má svoje obdobia. Tak ako sa malé dieťa učí v určitom štádiu života rozprávať, chodiť a pod. ,tak isto získavanie umeleckých zručností má svoje štádia, kedy ich mladý umelec najrýchlejšie pochopí a následne si ich osvojí. Preto Vás chcem aj touto formou poprosiť a zároveň vyzvať, aby ste pristupovali k cvičeniu na hudobných nástrojoch, spevu, tanečnej príprave, výtvarným či literárno-dramatickým zručnostiam  zodpovedne. Venujte im denne primeraný čas pre Váš umelecký rast. Verím, že pandémia čoskoro pominie a opäť sa život postupne znormalizuje a nastane obdobie, kedy budeme môcť koncertovať, chodiť na súťaže, vernisáže a pod. Možno niektorí z Vás budú chcieť pokračovať v štúdiu na stredných alebo vysokých umeleckých školách. Preto nezabúdajte, že „šťastie praje pripraveným“, a ja verím, že žiaci ZUŠ Bojnice aj po skončení pandémie budú po umeleckej stránke zodpovedne pripravení do ďalšieho umeleckého života. Prajem Vám hlavne dobré zdravie a veľa trpezlivosti.

S úctou Mgr.art. Jozef Baláž riaditeľ ZUŠ Bojnice