- OCENENIA v školskom roku 2023/2024
- OCENENIA v školskom roku 2022/2023
- OCENENIA v školskom roku 2021/2022
- OCENENIA v školskom roku 2020/2021
- OCENENIA v školskom roku 2019/2020
- OCENENIA v školskom roku 2018/2019
- OCENENIA v školskom roku 2017/2018
- OCENENIA v školskom roku 2016/2017
- Ocenení na súťažiach školský rok 2015/2016
- Ocenení na súťažiach školský rok 2014/2015
- Ocenení na súťažiach školský rok 2013/2014
- Ocenení na súťažiach školský rok 2012/2013
- Ocenení na súťažiach školský rok 2011/2012
- Ocenení na súťažiach šk.rok 2006/2007-2010/2011
OCENENIA v školskom roku 2023/2024
*14.3.2024 Výborná reprezentácia Základnej umeleckej školy Bojnice pedagógmi a žiakmi akordeónového oddelenia na XX. ročníku Akordeónového festivalu v rytme rôznych hudobných žánrov v Kysuckom Novom Meste.
ABSOLÚTNY VÍŤAZ XX. ročníka Akordeónového festivalu v rytme rôznych hudobných žánrov: SMŠ TRIO - Michal Hrdý, Šimon Gecašek, Samuel Minich
sólová hra:
1.miesto - Víťaz kategórie - Michal Hrdý - 4. kategória, vyučujúci Mgr. Oto Mello
Zlaté pásmo Leonie Dudková - 2. kategória, vyučujúci Ľuboš Hrdý DiS. art.
Zlaté pásmo Lukáš Trhan - 4. kategória, vyučujúci Mgr. Oto Mello
Zlaté pásmo Samuel Minich - 4. kategória, vyučujúci Mgr. Oto Mello
komorná hra:
1.miesto - Víťaz kategórie - SMŠ trio: Michal Hrdý, Šimon Gecašek, Samuel Minich - 3. kategória, vyučujúci Mgr. Oto Mello
Zlaté pásmo Akordeónové trio: Lukáš Trhan, Matúš Krško, Dalibor Turcer - 2. kategória, vyučujúci Mgr. Oto Mello
Strieborné pásmo EMB trio: Ema Mazániková, Barbora Grolmusová, Miroslav Uhrín - 3. kategória, vyučujúci PaedDr. Tomáš Kozák, Mgr. Oto Mello
Srdečne blahoželáme, ďakujeme vyučujúcim za perfektnú prípravu, žiakom za reprezentáciu a rodičom za spoluprácu !Fotografie:
https://zusbojnice.edupage.org/album/#photos:album:751
***************************************************************
*2.3.2024 umiestnenie tanečných skupín TS Darling, TS Stars a sólistiek z triedy Bc. Jany Klečánekovej na Celoslovenskej tanečnej súťaži - Pohyb bez barier, ktorá sa uskutočnila v Dome odborov v Žiline.
kategória modern dance juniori
2.miesto TS DARLING TIMELES
kategória open juniori
2.miesto TS STARS CATS
kategória open sólo
1.miesto EVERYBODY Diana Zábojníková
kategória open sólo
2.miesto Hal of Fame Nela Polcerová
kategória show dance
2.miesto Liana Pročková Candyman
kategória modern dance
4.miesto Hana Šušolová modern dance
4.miesto DUO MIRROR
viac foto:
https://zusbojnice.edupage.org/#photos:album:745
***************************************************************
*17.2.2024 na 23. ročníku Pamätnice Jozefa Strečanského v Poluvsí sa zúčastnili žiaci z tried Ľuboša Hrdého DiS.art, Márie Boháčovej DiS.art, Mgr.art. Jána Strmenského. Do finálne súťaže postúpilo 7 žiakov z našej školy, v 2. kategórii získal cenu laureáta Samuel Žiak, špeciálnu cenu - husle od husliara Jozefa Sobotu si prevzala Michaela Bročková, ocenení žiaci sú z triedy Mgr.art. Jána Strmenského
foto:
https://zusbojnice.edupage.org/album/#photos:album:743
***************************************************************
*16.12.2023 na medzinárodnej súťaži Dance and song v Budapešti získala Lucia Pucherová z triedy PhDr. Dáriusa Štrbu zlatú medailu za choreografiu Tieň. Diplom za prípravu získal aj pedagóg.
***************************************************************
* 23.11.2023 na celoslovenskej súťaži Čarovná flauta v ZUŠ Nižná, v hre na zobcovú flautu získali: 1.miesto Zuzana Jánošíková vo 4.kategórii a Anna Jánošíková Čestné uznanie v 3.kategórii, vyučujúca Henrieta Nechalová, klavírne korepetície Katarína Ondovčinová DiS.art.
***************************************************************
* 14.11.2023 žiačka Lívia Gebrlínová z triedy Mgr. Barbory Turčekovej získala 1.miesto vo finále ,,My Popstar" - Talentmánia v Považskej Bystrici v kategórií 15 - 18 rokov.
***************************************************************
*11.11. 2023 na medzinárodnej súťaži Showtime Dance v Leviciach získali ocenenia žiaci z triedy PhDr. Dáriusa Štrbu:Júlia Lekýrová - za dve choreografie sólo - dve 1. zlaté miesta
Lucia Pucherová - sólo - 2. strieborné miesto
Lucia Pucherová a Lukáš Ďuriš - duo - 2.strieborné miesto
***************************************************************
* 11. 11. 2023 sa Mário Gecašek umiestnil na 3. mieste vo svetovej akordeónovej online súťaži CMA - Confédération Mondiale de ľ Accordéon, ktorá je organizovaná z Francúzska a jej dosažiteľnosť je voľná zo všetkých štátov, preto je toto umiestnenie veľmi cenené, vyučujúci Mgr. Oto Mello.
***************************************************************
* 9.11.2023 Umiestnenie žiakov ZUŠ Bojnice na speváckej súťaži Jesienka v ZUŠ L.Stančeka Prievidza:
B. kategória: zlaté pasmo - Adam Rázga z triedy Silvie Schniererovej
B. kategória: strieborné pásmo - Slavomíra Lipovská z triedy Mgr. Márie Lezovej
***************************************************************
*25.10.2023 umiestnenie žiakov ZUŠ Bojnice na celoslovenskej súťaži Piano v modernom rytme Bojnice 2023
I. kategória - sólo hra - zlaté pásmo: Gotthardová Dorota, vyučujúca Katarína Ondovčinová DiS.art.;
strieborné pásmo: Balážová Daniela vyučujúci Mgr. Peter Čertík; Majdan Adam, vyučujúca Mgr. Daniela Chlpeková.
II. kategória - sólo hra - strieborné pásmo: Ďuricová Katarína vyučujúca Soňa Gondová, Humajová Zoja vyučujúca Mgr. Daniela Chlpeková, Šimkovičová Nela Mária vyučujúca Katarína Ondovčinová DiS.art., Šimová Katarína vyučujúca Katarína Ondovčinová DiS.art., Špeťko Maroš vyučujúci Mgr. Peter Čertík.
II. kategória - štvorručná hra - strieborné pásmo: Juliana Zajacová, Vanda Cvešperová vyučujúca Katarína Ondovčinová DiS.art.
***************************************************************
24.10.2023 sa žiačka Lívia Gebrlínová z triedy Mgr. Barbory Turčekovej zúčastnila semifinále súťaže Trenčianskeho kraja Popstar talentmánia v Považskej Bystrici a postúpila do finále.
***************************************************************
*Žiaci fotografického oddelenia vyučujúcej Mgr. Andrey Blaho Zerola sú súčasťou kolekcie za Slovenskú federáciu fotografov v rámci Medzinárodnej federácie fotografického umenia na 41. bienále mládežníckej fotografie FIAP 2023 v Nórskom Bergene. V kategórii do 16 rokov (získala Slovenská kolekcia 5. miesto a čestné uznanie FIAP), sa prezentujú Matúš Mikuš a Sofia Slošiarová. V kategórii do 21 rokov (Slovenská kolekcia skončila na 8. mieste, získala čestné uznanie FIAP), uspel s fotografiami Šimon Svitok.
***************************************************************
*Dňa 15. 9. 2023 Mgr. Otovi Mellovi bola udelená Cena mesta Bojnice za výrazné zásluhy a umelecký rozvoj mladých a reprezentáciu mesta s orchestrom Akordeonika doma i v zahraničí, pri príležitosti Osláv 910. výročia 1. písomnej zmienky o Bojniciach na galaprograme Bojnický rytier v Huňadyho sále Bojnického zámku.
***************************************************************
*13.9. 2023 získal Mário Gecašek z triedy Mgr. Ota Mellu 5.miesto v kategórii Klasik do 18. rokov na medzinárodnej akordeónovej súťaži PIF Castelfidardo v Taliansku.
Srdečne blahoželáme k vynikajúcemu umiestneniu na prestížnom medzinárodnom podujatí a ďakujeme za výnimočnú reprezentáciu.