• BOJNICKÁ PERLA 2008 - 2017

        •  

          Celoslovenská súťaž v sólovom speve

          populárnej piesne pre žiakov ZUŠ

           

           

           „Bojnická Perla 2017“

           

           

           

           

           

          VYHODNOTENIE.

           

           

          A kategória doc

           

          B kategória doc

           

          C kategória doc

           

          D kategória doc

           

           

           

          *******************************************

           

           „Bojnická Perla 2016“

          VYHODNOTENIE

           

           

          A. kategória.

          B. kategória

          C. kategória

           D. kategória.

           

          *******************************************

           

           „Bojnická Perla 2015“

          VYHODNOTENIE

          A. kategória.doc

          B. kategória.doc

          C. kategória.doc

          D. kategória.doc

           

           

          *******************************************

           

           „Bojnická Perla 2014“

           

          VYHODNOTENIE

           

          BOJNICKÁ_PERLA    A.kategória..doc

          BOJNICKÁ_PERLA   B.kategória..doc

          BOJNICKÁ  PERLA    C.kategória..doc

          BOJNICKÁ_PERLA_D.kategória..doc

           

          *******************************************

           

           

           „Bojnická Perla 2013“

          VYHODNOTENIE

           

           

           

                         BOJNICKÁ_PERLA_2013__A.kategória..doc

                         BOJNICKÁ_PERLA_2013__B.kategória..doc

                          BOJNICKÁ_PERLA_2013__C_kategória..doc

                           BOJNICKÁ_PERLA_2013__D_kategoria..doc

           

           

           

           

           

          *******************************************

           

          BOJNICKÁ PERLA 2012

           

          VYHODNOTENIE

          Bojnická_perla_2012_doc

           

           

          *******************************************

           

           

           

           

          "BOJNICKÁ PERLA" 2011

           

          VYHODNOTENIE 

          VYHODNOTENIE_CELOSLOVENSKEJ SÚŤAŽE V POPULÁRNOM SPEVE "BOJNICKÁ PERLA 2011".pdf

           

           

           

          *******************************************

           

           

           

          Základná umelecká škola  Bojnice, Sládkovičova 12, 972 01 Bojnice

          Tel.,fax:+421(0)46/5430594, e mail:  zusvbojniciach@zusvbojniciach.sk   www.zusbojnice.edupage.org

           

           

           Výsledková listina

          „Bojnická Perla 2010“

          Odborným garantom súťaže  a hosťom  bola

          SISA SKLOWSKA

           

           

           

          A.KATEGÓRIA

          ZLATÉ  PÁSMO

          1.miesto Laureát:       

          Katarína Kožúriková  ZUŠ Púchov

          2.miesto:                    

          Michaela Pösová   ZUŠ Bojnice

          3.miesto:                    

          Karin Blahová  ZUŠ Považská Bystrica

          Adrián Ševc   ZUŠ Polomka

          Barbora Piešová    ZUŠ Bojnice

          STRIEBORNÉ    PÁSMO

          Sofia Štulrajterová   ZUŠ Brusno

          Dominika Mičudová   ZUŠ Púchov

          Jessica Zatĺkajová   ZUŠ Bojnice

          BRONZOVÉ    PÁSMO

          Kristína Reiselová    ZUŠ Nováky

          Patrícia Kresťanková   ZUŠ Spišské Podhradie

          Katarína Lintnerová ZUŠ Nové Zámky

          Denisa Kormanová   ZUŠ Kysucké Nové Mesto

          Nina Ďurčeková    ZUŠ Považská Bystrica

          B.KATEGÓRIA

          ZLATÉ  PÁSMO

          1.miesto Laureát                    

          Diana Schniererová    ZUŠ Bojnice

          2.miesto                                 

          Anna Bartová   ZUŠ L. Stančeka Prievidza

          3.miesto         

          Radovan Dávid Kúdelka  ZUŠ Bojnice

          Ján Blaháč   ZUŠ L. Stančeka Prievidza

          Laura Mária Kollegová    ZUŠ Poprad

          STRIEBORNÉ    PÁSMO

          Nikola Ďurišová    ZUŠ J. F. Kvetoňa – Sereď

          Laura Belicová    ZUŠ Nováky

          Zuzana Selecká   ZUŠ L. Stančeka Prievidza

          BRONZOVÉ    PÁSMO

          Nikola Píšová   ZUŠ Bojnice

          Ivana Migová ZUŠ Svidník

          Patricia Mlynáriková   ZUŠ J. L. Bellu Kremnica

          Barbora Ščípová ZUŠ Považská Bystrica

          C.KATEGÓRIA

          ZLATÉ  PÁSMO

          1.miesto Laureát        

          Zuzana  Feketeová   ZUŠ L. Stančeka Prievidza

          2.miesto         

          Lenka  Piešová    ZUŠ Bojnice

          3.miesto         

          Marcel  Chropúvka  ZUŠ Senica

          STRIEBORNÉ    PÁSMO

          Dorota  Dragulová   ZUŠ Bojnice

          Zuzana  Kosírová ZUŠ J. Kresánka Bratislava

          Michaela  Zrubcová  ZUŠ Levice

          Romana Líšková  ZUŠ Bojnice

          Michaela Juhászová  ZUŠ Nové Zámky

          BRONZOVÉ    PÁSMO

          Erik Michálek  ZUŠ Senica

          Klaudia Čuchorová    ZUŠ Ľ. Fullu Ružomberok

          Rebeka Vojteková   ZUŠ Púchov

          Dominika Hammelová   ZUŠ Bratislava, Exnárova

          Romana Gacíková   ZUŠ Krásno nad Kysucou

          Marianna Štefaníková    ZUŠ Giraltovce

          Katarína Lajtmanová   ZUŠ Bojnice

          Vladislava  Lesňaková  ZUŠ Svidník

          D.KATEGÓRIA

          ZLATÉ  PÁSMO

          1.miesto Laureát        

          Veronika Vážanová   ZUŠ Bojnice

          STRIEBORNÉ    PÁSMO

          Jana Krištofová  ZUŠ L. Stančeka Prievidza

          Andrea Mokrá   ZUŠ Bojnice

          BRONZOVÉ    PÁSMO

          Denisa Šantová   ZUŠ Poprad

          Matúš Kušnír     ZUŠ Púchov

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

          *******************************************

           

          Výsledková listina

          „Bojnická Perla 2009“

           

           

          Absolútny laureát:

          Michaela Kundrátová            22,16   Cirkevná ZUŠ sv. Mikuláša Prešov

           

          Kategória A

          Laureát:

          Anna Bartová                       20,33   ZUŠ Ladislava Stančeka Prievidza

           

          Zlaté pásmo:

          Michaela Krajčová                            SZUŠ Nitra

          Laura Belicová                                   ZUŠ Nováky

          Alexandra Gaherová                         ZUŠ Bojnice

           

          Strieborné pásmo:

          Slavomír Dobrotka                            ZUŠ Handlová

          Kamil Ševc                                         ZUŠ Polomka

          Michaela Posová                               ZUŠ Bojnice

          Gabriela Plutová                               ZUŠ Smižany

           

          Bronzové pásmo:

          Barbora Džurbalová                          ZUŠ Humenné

           

          Kategória B

          Laureát:

          Zuzana Hepnerová     20,8                 ZUŠ Bojnice

           

          Zlaté pásmo:

          Dorota Dragulová                             ZUŠ Bojnice

          Kristína Vrecková                             ZUŠ Bojnice

          Ján Blaháč                                          ZUŠ Ladislava Stančeka Prievidza

          Michaela Juhászová                           ZUŠ Nové Zámky

           

          Strieborné pásmo:

           Martin Císar                                     ZUŠ M. Sch. Trnavského Trnava

          Tamara Dikyová                                ZUŠ Giraltovce

          Stanislava Hajduková                        ZUŠ Svidník

          Laura Mária Kollegová                     ZUŠ Poprad

          Zuzana Selecká                                  ZUŠ Ladislava Stančeka Prievidza

          Marianna Štefaníková                      ZUŠ Giraltovce

           

          Bronzové pásmo:

          Vladimíra Gašperáková                    ZUŠ Kysucké Nové Mesto

          Timea Lauková                                  ZUŠ Ivana Ballu Dolný Kubín

          Lucia Mazúrová                                 ZUŠ Bojnice

          Simona Mudrochová                         ZUŠJ. F. Kvetoňa  Sereď

          Kristína Oríšková                             cirkevná ZUŠ sv. Mikuláša Prešov

          Nikola Píšová                                    ZUŠ Bojnice

          Patrícia Pravlíková                           ZUŠ Spišská Nová Ves

          Kategória C

          Laureát:

          Michaela Kundrátová            22,16   Cirkevná ZUŠ sv. Mikuláša Prešov

           

          Zlaté pásmo:

          Zuzana Kosírová                                ZUŠ Jozefa Kresánka Bratislava

          Terézia Králiková                              ZUŠ Sliač

          Júlia Gašperová                                 SZUŠ Jánoš Ružomberok

          Lucia Bakaiová                                  ZUŠ Bojnice

          Dominika Kudolániová                      ZUŠ Senica

           

          Strieborné pásmo:

          Nikola Hepnerová                             ZUŠ Bojnice

          Barbora Kavuličová                           ZUŠ Smižany

           

          Bronzové pásmo:

          Jana Danková                                    ZUŠ J. L. Bellu Kremnica

          Romana Gacíková                             ZUŠ Krásno nad Kysucou

          Michaela Korčáková                         Cirkevná ZUŠ sv Mikuláša Prešov

          Dominika Kuľhová                             ZUŠ Humenné

          Natália Martošová                            ZUŠ Belá – Nižné Kamence

           

          Kategória D

          Laureát:

          Zuzana Gacíková                 19,1     ZUŠ Krásno nad Kysucou

           

          Zlaté pásmo:

          Andrea Mokrá                                   ZUŠ Bojnice

           

          Strieborné pásmo:

          Stanislav Lukáč                                 ZUŠ Sliač

          Jozef Vykukal                                    ZUŠ Humenné                                   

           

          Bronzové pásmo:

          Monika Horváthová                          SZUŠ Jánoš Ružomberok

          Terézia Hulínová                               ZUŠ Rajec




           

           

          ************************************

           

           Výsledková listina

          „Bojnická Perla 2008“

           

           

           

          Absolútny Laureát    súťaže  „Bojnická Perla 2008

           

          Špeťková Veronika    ZUŠ  Bojnice

           KATEGÓRIA „A“

           

          Laureát - zlaté pásmo     

           

           Kovarovičová Radka             ZUŠ Trnava

           

          Zlaté pásmo     

           

          Mlynáriková Patrícia             ZUŠ Kremnica

           

          Schniererová Diana               ZUŠ Bojnice

           

          Blaháč Ján                                               ZUŠ L. Stančeka, Prievidza

           

           

          Strieborné pásmo:

           

           Pechová Valentína                ZUŠ Bojnice

           

           

          Bronzové pásmo:    

           

           Bystričanová Miriam            ZUŠ Ružomberok

           

           Belicová Laura                     ZUŠ Nováky

           

           

                   

          KATEGÓRIA „B“

                                

           Laureát  -  Zlaté pásmo :

           

          Líšková Romana                      ZUŠ Bojnice

           

           Zlaté pásmo:  

           

          Gašperová Júlia                       SZUŠ Jánoš, Ružomberok

           

          Dragulová Dorota                    ZUŠ Bojnice

           

           

          Strieborné pásmo:

           

           Cabalová Katarína                ZUŠ Nové Mesto nad Váhom

          Navrátil Dominik                   ZUŠ Trnava

          Piešová Lena                          ZUŠ Bojnice

          Selecká Zuzana                      ZUŠ Prievidza

           Šťastná Zuzana                    ZUŠ Prievidza

          Šimun Michal                        ZUŠ Trnava

                           

                  

          Bronzové  pásmo:  

           

           

          Danková Jana                      ZUŠ J.L.Bellu, Kremnica

           

          Gachulincová Lucia            SZUŠ Považská Bystrica           

           

          Gašpar Marek                      ZUŠ Kremnica

           

          Píšová Nikola                      ZUŠ Bojnice

           

            

          KATEGÓRIA „C“ 

           

          Lauerát- zlaté pásmo :   

           

           Kukáňová  Dominika         ZUŠ Prievidza

                                        

           

          Zlaté pásmo

           

          Bakaiová Lucia                  ZUŠ Bojnice    

                                               

          Hájičková Simona             ZUŠ  Trnava       

           

          Pernišová Romana            ZUŠ Bojnice

           

          Polešenská Natália           ZUŠ Púchov        

           

           

                                                       
          Strieborné pásmo   

           

           Červeňanová Veronika            SZUŠ Považská Bystrica 

           

          Drozdeková Margita                 ZUŠ Čadca

           

          Hepnerová Nikola                   ZUŠ Bojnice

           

          Jarošová Terézia                      ZUŠ Ružomberok

           

           

             

          Bronzové  pásmo  

           

          Puterová Dominika                ZUŠ Ružomberok

           

          Sobotová Veronika                 ZUŠ   Bojnice

           

          Stanková Mária                     ZUŠ Trnava

           

           

          KATEGÓRIA „D“

           

           
          Laureát- zlaté pásmo :   

          Herák Ján                             ZUŠ I. Godina, Vráble

           

           Zlaté  pásmo:   

          Masárová Jana                     ZUŠ Bojnice   


          Strieborné pásmo:

           Bošková Soňa                      ZUŠ Bojnice

          Čižmáriková Petra               ZUŠ Trenčín



              FOTO   JE    UVEDENÉ   V časti  -   FOTOALBUM-Výber galérie - klik na šípku v pravo - klik na - BOJNICKÁ PERLA  2008.