• POZVÁNKA

• Srdečne pozývame mladých klarinetistov, saxofonistov - žiakov základných umeleckých škôl a konzervatórií na 3.ročník Letného  saxofónového a klarinetového tábora, ktorý sa uskutoční v dňoch 4.7. - 9.7. 2021. Letný tábor je zameraný na " Moderné metódy výuky hry na saxofón a klarinet".  Viac informácií v priloženom plagáte. Podujatie sa uskutoční za dodržania hygienických opatrení. PRIHLÁŠKA link: https://forms.gle/ndEvgen7CvEVsLsn7

číslo účtu: SK7309000000005162495926 do poznámky poprosíme uviesť  meno účastníka.

• Online spoločné vystúpenie dychových orchestrov ZUŠ Bojnice a ZUŠ Morava Zlín

• Ten Bojnický šafrán - skladba z muzikálu "Kto dostane Bojnický zámok"        text: Miroslav Záhorský, hudba arr. : Jozef Baláž, dirigent: Jozef Hepner  Účinkujú: Dechový orchestr mladých ZUŠ Morava - Zlín  a Dychový orchester Maguranka Junior - ZUŠ Bojnice.                                           Spolupráca: Libor Mikl, Tomáš Gerych;  Zvuk: Andrej Rázga; Obraz: Jozef Baláž.                                           Ďakujeme žiakom, rodičom a pedagógom za spoluprácu a videonahrávky pri príprave online spoločného vystúpenia.