• Súbor "Karanténka" - Tichá noc

• K jasličkám do Betlehema nesú sa jemné tóny piesní, aby pozdravili symbolicky novozrodeného Ježiška. Kto môže krajšie vyjadriť krásu Vianoc ako speváčka či spevák svojim hlasom alebo hudobník jemnosťou a citom hudobného nástroja. Aj žiaci ZUŠ Bojnice v spolupráci so svojimi rodičmi a pedagógmi si pripravili k štvrtej Adventnej nedeli 20.12.2020 svoj hudobný pozdrav v online prevedení koledy kolied - Tichá noc.

• Poďakovanie.

• Ďakujeme pánovi ministrovi MŠVVaŠ Branislavovi Gröhlingovi za prejavenú podporu, zverejnením príspevku “Online koleda” na jeho oficiálnej stránke. Je to povzbudzujúcou odmenou pre všetkých pedagógov ZUŠ, žiakov a rodičov v momentálnom nie ľahkom období. Vďaka. https://www.facebook.com/branislav.grohling/

• Vianočný pozdrav ZUŠ Bojnice

• Ďakujeme všetkým žiakom výtvarného odboru z tried Aleny Hercegovej DiS., Mgr.art. Lívie Boliešikovej, Mgr.Sáry Vestenickej, ktorí sa zapojili do kreslenia vianočných pozdravov. Do tlače bola vybraná kresba Paulíny Hraňovej z triedy Mgr. Sáry Vestenickej, ktorá bola použitá na prípravu Vianočného pozdravu ZUŠ Bojnice. Grafický podklad vytvorila Mgr. Andrea Blahová.

• PREZENTÁCIA Literárno dramatického odboru ZUŠ Bojnice

• Žiak Literárno dramatického odboru Tadeáš Duchoň z triedy Dušany Škultétyovej DiS.art. bol vybraný za detského moderátora relácie LUNAPARK v RÁDIU BETA. Blahoželáme a prajeme mu mnoho moderátorských úspechov.

LUNAPARK je relácia pre najmenších: čítanie úryvkov z rozprávok, rôzne súťaže a pesničky, každú nedeľu od 9.00 -10.00h.

• Úspech na súťaži.

• ** 2.12. 2020 na Celoslovenskej súťaži Mladí klaviristi v ZUŠ E.Suchoňa v Bratislave získal Kamil Kulich z triedy Mgr.D.Chlpekovej nasledovné ocenenia:

*najvyššie ocenenie: ABSOLÚTNY VÍŤAZ súťaže

*Mimoriadne ocenenie: Cenu za najlepšie predvedenie skladby Eugena Suchoňa

*1. miesto v 7.kategórii

Cenu riaditeľa ZUŠ E.Suchoňa najúspešnejšiemu pedagógovi - získala vyučujúca Mgr. Daniela Chlpeková.

SRDEČNE BLAHOŽELÁME!